Permanentka na celé léto pro trvale žijící občany Dubé a všech jejích částí

Permanentka je platná po celou sezonu 2023. Dospělý cena po slevě na celou sezonu 2023 je v hodnotě 300 Kč, děti a ZTP/P 150 Kč.  Pořídit si ji je možné na sekretariátu Městského úřadu Dubá ve 2.patře, sebou si vezměte portrétní fotografii o velikosti 4,5 Občané s trvalým pobytem v Dubé a jejích částech, si mohou koupit celosezonní permanentku na Koupaliště Nedamov s 50% slevou. Permanentka je platná po celou sezonu 2023.
Dospělý cena po slevě na celou sezonu 2023 je v hodnotě 300 Kč, děti a ZTP/P 150 Kč.

Permanentka na celé léto pro trvale žijící občany Dubé
a všech jejích částí

Léto se přiblížilo mílovými kroky
a s ním určitě přijde i chuť trávit čas například u vody.

Pro letošní sezonu máme novinku pro naše občany,
to znamená pro všechny, kteří mají trvalé bydliště v Dubé,
ať už jde o Dubou samotnou nebo všechny její části,
tzn. Bukovec, Deštná, Dražejov, Dřevčice, Horní Dubová Hora, Nový Berštejn, Heřmánky, Horky, Kluk, Korce, Lhota, Nedamov, Panská Ves, Křenov, Nedvězí,  Plešivec, Sušice, Zakšín, Zátyní.

Vy všichni si můžete koupit celosezonní permanentku
na Koupaliště Nedamov s 50% slevou.
Permanentka je platná po celou sezonu 2023.
Dospělý cena po slevě na celou sezonu 2023 je v hodnotě 300 Kč,
děti a ZTP/P 150 Kč.

Pořídit si ji je možné na sekretariátu Městského úřadu Dubá ve 2.patře, sebou si vezměte portrétní fotografii o velikosti 4,5 x 3,5 cm na které jste si podobní a platný občanský průkaz.

Vytvořeno: 16. 6. 2023
Poslední aktualizace: 16. 6. 2023 14:58