Obsah

3. ročník sportovního turnaje TAJV v Dubé

Typ: ostatní
3. ročník sportovního turnaje TAJV v Dubé  1 Sportovní den mládeže s TAJV v Dubé, který proběhl v pátek 8.9.2023.

Sportovní den mládeže s TAJV v Dubé

V pátek 8.9.2023 se uskutečnil 3. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Dubé na venkovním multifunkčním sportovišti pro žáky 2. stupně základní školy. Sportovní akce TAJV v Dubé patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Modrá“, který byl tvořen z členů Kryštof Stehlík, Václav Bystrý, Vojtěch Hrabě, Amálie Šepsová, Vilém Hendrych, Sofie Dužová, Sean Martin Garrihy, Mikuláš Hraník, Jan Ruppert, Klára Alice Holoubková a Daniel Bogusiewicz. Finalisté postupového turnaje v Dubé získali upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Dubé nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, město Dubá a Liberecký kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV v Dubé byl zrealizován za podpory města Dubá a partnerů soutěže.