Změna jízdních řádů od 3. března 2021 v důsledku celostátních opatření proti šíření nemoci COVID -19

Pozor od 3. března 2021 změny jízdních řádů - V DŮSLEDKU CELOSTÁTNÍCH OPATŘENÍ PROTI ŠÍŘENÍ NEMOCI COVID-19s platností od středy 3. března dochází k následujícím úpravám jízdních řádů v linkové dopravě (regionální autobusy):

ZMĚNA JŘ OD 3.3. V DŮSLEDKU CELOSTÁTNÍCH OPATŘENÍ PROTI ŠÍŘENÍ NEMOCI COVID-19

Vážení cestující,

s platností od středy 3. března dochází k následující úpravě jízdních řádů v linkové dopravě (regionální autobusy):

• Platnost prázdninových jízdních řádů je prodloužena (do 12. června, resp. do odvolání).
    • omezení spojů (negativní značka) 19, 40, 42, 43 a 49 znamená, že spoj nepojede do 12. června, resp. do odvolání
    • naopak "prázdninové spoje" označené omezením 33, 50, 52 a 53 budou v provozu do 12. června, resp. do odvolání
  • Provoz školních spojů doplněných od 11. ledna za účelem přepravy žáků do ZŠ je pozastaven.

Další případná opatření budou zveřejňována na  webu v sekci IDOL/COVID-19.

Žádáme cestující, aby věnovali pozornost jízdním řádům týkajícím se Dubé

případně doporučujeme web portal.idos.cz nebo vyhledávač IDOS.

Vytvořeno: 2. 3. 2021
Poslední aktualizace: 4. 3. 2021 13:30