Obsah

Projekt Senioři v krajích + aktuální číslo Senioři v krajích a poslední číslo Povzbuzení

Typ: ostatní
 nejen o všechna vydání populárního občasníku s názvem Povzbuzení, ale také veškerá čísla zpravodaje s názvem Senioři v krajích, dále pak letáky, tiskoviny a hlavně také čerstvé informace včetně článků a pozvánek.Současná situace je pro všechny velmi náročná, a proto je velmi důležité zaměřit svou pozornost na skupinu obyvatel, která je nejzranitelnější, a to nejen z důvodu hrozby nákazy, ale především z důvodu sociální izolace.
Na portálu MPSV naleznou čtenáři elektronický magazín POVZBUZENÍ a také občasník Senioři v krajích. Věříme, že v těchto zpravodajích naleznete zajímavé informace a rozptýlení.

Projekt Senioři v krajích 

Současná situace je pro všechny velmi náročná, a proto je velmi důležité zaměřit svou pozornost na skupinu obyvatel,
která je nejzranitelnější, a to nejen z důvodu hrozby nákazy, ale především z důvodu sociální izolace. Ta může mít za následek mnoho psychický potíží, které výrazně snižují kvalitu života člověka. 
Vládních opatření proti koronavirové pandemii omezila pohyb osob
a uzavřela pobytové sociální služby. V tu dobu se objevilo mnoho dobrovolnických organizací s aktivitami, které se soustředily na podporu seniorů. Ani projekt Politiky stárnutí na krajích nezahálel
a začal vydávat elektronický magazín Povzbuzení, který je určen
nejen seniorům a obsahuje zajímavosti z jednotlivých krajů ČR.
Čtenáři v něm najdou tipy na procvičování jak fyzického aparátu, tak trénink mentálních schopností, ale také recepty a tipy na výlety aj. Povzbuzení i ostatní zpravodaje 
si můžete stáhnout zde: 
https://seniorivkrajich.mpsv.cz/soubory-ke-stazeni/

Senioři v krajích - únor 2021

Povzbuzení  extra vydání (poslední)

 


Přílohy

Vytvořeno: 26. 1. 2021
Poslední aktualizace: 15. 2. 2021 15:01
Autor: správce webu