Jednorázový příspěvěk na dítě

Vážení občané, množí se nám na úřadě dotazy, jak je to s výplatou jednorázového příspěvku na dítě ve výši 5tis. Kč, o který je možné zažádat od 15. srpna 2022. Vážení občané, množí se dotazy, jak je to s výplatou jednorázového příspěvku na dítě ve výši 5tis. Kč, o který je možné zažádat od 15. srpna 2022. Žádat lze i u nás na úřadě ...

Jednorázový příspěvěk na dítě

Vážení občané, množí se nám na úřadě dotazy, jak je to s výplatou jednorázového příspěvku na dítě ve výši 5tis. Kč, o který je možné zažádat od 15. srpna 2022.
Dovolujeme si vás informovat, že veškeré informace o tomto příspěvku najdete na webu MPSV:

Žádat je možné online na webu MPSV (zde je nutné mít elektronickou identitu občana) nebo osobně na vybraných kontaktních místech. U nás je to možné i na Městském úřadu Dubá
v kanceláři Matriky, nebo kanceláři Místních poplatků,

obě kanceláře se nacházejí v přízemí městského úřadu v Dubé. Nezapomeňte si s sebou potřebné doklady,
rodné listy dětí a občanské průkazy.

.

Od 1. října 2022 bude možné žádat i na pobočkách České pošty.

Vytvořeno: 23. 8. 2022
Poslední aktualizace: 23. 8. 2022 14:27