Informace z MěÚ Dubá o konání veřejného zasedání a zrušených akcích a dopis starostky města Dubá

Informace o konání veřejného zasedání č.6 a dále dopis paní starostky Ing. Ireny Žalovičové tyto informace vám byly vloženy do schránek zároveň s říjnovým výtiskem místního zpravodaje Dubáček a dopisem paní starostky "Prosba k opatřením proti šíření viru COVID-19", kde se dočtete nejen její prosbu, ale i důležité informace z města např. o rozvážení obědů pro seniory 70+ či dlouhodobě a chronicky nemocné.

Informace z MěÚ Dubá o konání veřejného zasedání
a zrušených akcích
a dopis starostky města Dubá

Informace z MěÚ Dubá

dopis paní starostky  Ing. Ireny Žalovičové
"Prosba k opatřením proti šíření viru COVID-19"

Aktuální informace k opatřením a důležitá čísla naleznete na webových stránkách www.vlada.cz

Víme, že to je těžké, ale uchovejme si zdravé tělo a zdravou a veselou mysl.

Vytvořeno: 16. 10. 2020
Poslední aktualizace: 16. 10. 2020 09:33