Antigenní testování Covid-19 v Dubé v obřadní síni každé úterý v 8 hodin po předchozím objednání

nové odběrové místo na antigenní testování Covid - 19 v Dubétestování probíhá každé úterý v 8 hodin v obřadní sínina základě předchozího objednání na matrice města a vyplnění žádosti o provedení testu.
(možnost objednání nejpozději den předem v pondělí do 10 hodin dopoledne – kapacita je omezena)

Nové odběrové místo - antigenní testování Covid-19
nové odběrové místo na antigenní testování Covid - 19 v Dubé

ŽÁDOST O PROVEDENÍ POC ANTIGENNÍHO TESTU
NA ZJIŠTĚNÍ PŘÍTOMNOSTI ONEMOCNĚNÍ COVID-19

Podmínky nároku na testování hrazené zdravotní pojišťovnou

Provádíme dobrovolné testování obyvatel na stanovení přítomnosti antigenu SARS CoV-2 prostřednictvím POC antigenních testů.

Testování je zdarma pro pojištěnce českého veřejného zdravotního pojištění při splnění podmínek.

Jak se testování provádí Test se provádí stěrem z nosohltanu. Výsledek je k dispozici za cca 15-30 minut. Frekvence testování maximálně 1x 3 dny.

Provádí se u osob, u kterých: - uplynulo více něž 90 dní od posledního RT-PCR testu s pozitivním výsledkem - uplynulo více než 3 dny (72 hodin) od posledního POC negativního antigenního testu

Neprovádí se u osob, u kterých: - byl v posledních 3 dnech (72 hodin) proveden POC antigenní test - byl v posledních 90 dnech proveden PCR test s pozitivním výsledkem - u osob v izolaci/karanténě

Dále poskytujeme antigenní testování i pro samoplátce (nepojištěné). Cena: 250 Kč výsledek na tištěném certifikátu

Vytvořeno: 14. 4. 2021