pracovní schůzka 5. března 2020 v Dubé

Předání informací o průběhu prací na obou náměstích a předpokladu fyzického ukončení investiční části projektu

5.3.2020 – Dubá

Proběhla poslední společné setkání, na kterém jsme detailně řešili podobu propagačních materiálů a ukončení projektu společnou výstavou. Plán podoby pohlednic a turistické mapy. Předání informací o průběhu prací na obou náměstích a předpokladu fyzického ukončení investiční části projektu, tedy předláždění centra náměstí v Dubé a rekonstrukce jedné z fontán na náměstí v Mirsku, kontrola plnění finančního plánu projektu.

Tyto plány bohužel zastavilo následné dění ve světě ohledně restriktivních opatření v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19. projekt byl ukončen pouze investičně a další společná jednání již bohužel nenásledovala. Vzhledem k vytížení všech pracovníků na úřadech jsme byli nuceni ustoupit od vydávání propagačních materiálů i společné výstavy. Změna projektu byla odsouhlasena s poskytovatelem dotace.

Vytvořeno: 22. 7. 2020
Poslední aktualizace: 22. 7. 2020 10:19