Výběrové řízení na obsazení pracovního místa - pracovník údržby Města Dubá

Výběrové řízení na obsazení pracovního místa - pracovník údržby Města DubáZákladní charakteristika vykonávané činnosti:
Plní pracovní úkoly zadané vedoucím údržby, jedná se zejména o následující činnosti
- provádí úklid města a údržbu zařízení města
- provádí s ostatními pracovníky letní i zimní údržbu místních komunikací (dle vypracovaného plánu zimní údržby Města Dubá)
- provádí sekání trávy křovinořezem
- provádí drobné městské stavební akce

Výběrové řízení na obsazení pracovního místa pracovník údržby Města Dubá

Základní charakteristika vykonávané činnosti:

Plní pracovní úkoly zadané vedoucím údržby, jedná se zejména o následující činnosti

• provádí úklid města a údržbu zařízení města
  • provádí s ostatními pracovníky letní i zimní údržbu místních komunikací (dle vypracovaného plánu zimní údržby Města Dubá)
  • provádí sekání trávy křovinořezem
  • provádí drobné městské stavební akce

Druh pracovního poměru:

na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek

Předpokládaný termín nástupu:

1. dubna 2020 nebo dle dohody

Lhůta a místo pro podání přihlášky:

Písemné přihlášky zasílejte v uzavřené obálce s označením „NEOTVÍRAT – Výběrové řízení na místo Pracovník údržby Města Dubá“ na adresu Městský úřad Dubá, Masarykovo náměstí čp. 138, Dubá, 471 41 Dubá.

Přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit, buď poštou nebo osobně tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do pátku dne 28. února 2020 do 1200 hodin.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů, a to bez udání důvodu.

Případné dotazy zodpoví tajemník Městského úřadu Dubá Bedřich Janďourek na telefonu +420 487 870 201, mobilu +420 606 372 922, nebo na e-mailu tajemnik@mestoduba.cz.

Vytvořeno: 11. 2. 2020
Poslední aktualizace: 11. 2. 2020 11:01