Soutěž Českolipský výrobek roku 2019

soutěž: Výrobek roku 2019rádi bychom vás informovali o možnosti přihlásit se do soutěže Českolipský výrobek roku 2019, kterou pořádá město Česká Lípa.

Vážení občané,

rádi bychom vás informovali o možnosti přihlásit se do soutěže
Českolipský výrobek roku 2019,
kterou pořádá město Česká Lípa.

Přihlásit se a možnost vyhrát hlavní cenu – finanční odměnu ve výši 20 000 Kč -
mají všichni obyvatelé a firmy z ORP Česká Lípa.

Rádi bychom touto soutěží upozornili na místní šikovné řemeslníky, drobné podnikatele, pro které je jejich práce obživou i koníčkem zároveň.

Dále bychom rádi tímto způsobem upozornili na regionální produkty, jimiž se může naše Českolipsko chlubit, a podpořili tak ne vždy lehkou, o to však důležitější, vlastní  rukodělnou výrobu místních obyvatel.

Níže v přílohách najdete pravidla soutěže spolu s přihláškou a formulářem čestného prohlášení, přihlásit se je možné také online, odkaz je rovněž součástí pravidel.

Prosím, rozešlete tuto informaci lidem, kterým by se tato informace měla dostat.

Ohledně soutěže funguje  také komunikace s LAG Podralsko, jakožto nositelem značky Regionální produkt Lužické hory a Máchův kraj, všem přihlášeným soutěžícím doporučíme rovněž postup cestou certifikace jejich výrobku.

K podpoře celé soutěže je připravena celá propagační kampaň se zapojením sociálních sítí města Česká Lípa, internetových stránek www.mucl.cz a turistika.mucl.cz,  několikaměsíční inzerce v magazínu Lípa a dvouměsíčních spotů na Hit rádiu Crystal.

S případnými dotazy kontaktujte, prosím,
paní Mgr. Květu Menclovou, e-mail: menclova@mucl.cz

Přílohy: