Regionální inovační program - podpora podnikatelských nápadů.

Regionální inovační program - podpora podnikatelských nápadů.Rádi bychom Vás informovali o tom, že i v letošním roce vyhlásil Liberecký kraj Regionální inovační program, v rámci kterého je možné získat podporu ve třech dotačních titulech:

Regionální inovační program - podpora podnikatelských nápadů.

Rádi bychom Vás informovali o tom,
že i v letošním roce vyhlásil Liberecký kraj Regionální inovační program,
v rámci kterého je možné získat podporu ve třech dotačních titulech:

1. Inovační voucher – navázání spolupráce mezi podniky a výzkumnými organizacemi (pro podnikatelské subjekty na navázání spolupráce s výzkumnými institucemi)
  1. Startovací voucher – podpora vzniku nových podnikatelských záměrů, nastartování inovativních podnikatelských aktivit, ověření jejich životaschopnosti (pro podnikatelské subjekty podnikající méně než 3 roky)
  1. Technologický voucher – ověření technické/technologické proveditelnosti produktu v jakékoliv fázi vývoje (pro podnikatelské subjekty a výzkumné organizace)

Vytvořeno: 12. 6. 2019
Poslední aktualizace: 12. 6. 2019 12:42