Informace MěÚ Dubá prosinec 2018

informace z městského úřadu Dubá  na prosinec 2018 - akce, omezení ...Informace pro občany: kulturní i jiné akce: mikuláš, koledy, výtvarné dílny, poradna, ohňostroj... a také různá omezení provozu na úřadě, u lékaře, ve sběrném dvoře, v knihovně ...

Informace MěÚ Dubá  prosinec 2018
ke stažení v pdf.

Vážení občané,

dovolujeme si vás informovat, že z důvodu čerpání dovolených dojde na konci roku k omezení provozu městského úřadu i ostatních institucí.

Ve čtvrtek dne 27. prosince 2018 bude otevřena pouze kancelář poplatků (v přízemí radnice – paní Ludmila Plzáková). V pátek dne 28. prosince 2018 bude otevřena opět kancelář poplatků (v přízemí) a kancelář ekologa (2. patro – sl. Zuzana Martínková).
Tímto upozorňujeme, že poplatky pro nový rok budeme přijímat až v lednu 2019
(popelnice, psi, nájmy …). Děkujeme za pochopení.
V pondělí dne 31. prosince 2018 bude UZAVŘEN celý městský úřad. Vstupní dveře budou odemčené pouze v ordinační době MUDr. Ropkové.

Uzavření sběrného dvora
Dále si vás dovolujeme informovat, že z důvodu čerpání řádné dovolené bude Sběrný dvůr v Dubé v době od čtvrtka 27. do pondělí 31. prosince 2018 uzavřen.
Otevřeno pro vás bude opět od středy 2. ledna 2019. V případě dotazů můžete
kontaktovat sl. Zuzanu Martínkovou, tel. č. 724 857 243. Děkujeme za pochopení.

Nestihli jste Mikuláše, nevadí, je tu ještě šance. Letos poprvé pořádá Karate klub Beringin mikulášskou nadílku. Všechny vás srdečně zvou na autobusové nádraží v Dubé, kde je sraz v sobotu dne 8. prosince 2018 od 17.00 hodin. Přihlásit se ještě můžete u paní Dany Slovákové v obchůdku U dvou koťátek nebo na telefonním čísle: 777 818 619. Cena za mikulášský balíček je 100,- Kč.

Město Dubá srdečně zve všechny občany, kteří ještě nestihli navštívit tradiční Vánoční výstavu v Galerii Šatlava v přízemí radnice. Otevřena je denně v úředních hodinách městského úřadu. Těšit se můžete na vánoční výrobky dětí z Mateřské školy Dubá, Základní školy Dubá, Dětského domova Dubá – Deštná a Klubu malých Dubáčků, chodbu vyzdobili zaměstnanci úřadu.

Česko zpívá koledy i v Dubé. Ve středu dne 12. prosince 2018 v 18.00 hodin si v Dubé na Masarykově náměstí společně s celým Českem zazpíváme několik koled.
Občerstvení na akci zajištěno, těšit se můžete na čaj pro děti a svařák pro dospěláky, k tomu nějaká ta klobása. Zpěvníky budou k dispozici vytištěné.

Městská knihovna Dubá oznamuje, že bude mít ve středu dne 12. prosince 2018 zavřenozavřeno bude i ve čtvrtek dne 27. prosince 2018.

Ve čtvrtek dne 13. prosince 2018 od 8.00 hodin do 10.00 hodin se ve spolupráci s Centrem pro zdravotně postižené Česká Lípa uskuteční poradna v přízemí radnice. Telefonní kontakt na Centrum pro zdravotně postižené Česká Lípa je 487 853 481.

Klub malých Dubáčků, z.s. pořádá ve čtvrtek dne 13. prosince 2018 od 14.00 hodin vánoční dílnu na výrobu vánočních dekorací. Vstupné dobrovolné, přispívá se pouze na spotřebovaný materiál do 20,- Kč/výrobek. Těšíme se na Vás!

V pátek dne 14. prosince 2018 zve Klub malých Dubáčků, z.s. všechny členky i pravidelně docházející maminky s dětmi a mládeží na vánoční besídku. Hostem bude pan Mašek, který zahraje na kytaru a zazpívá. Nezapomeňte s sebou cukroví na společný stůl.

Klub malých Dubáčků, z.s. bude zavřený z důvodu čerpání dovolené
od pondělí dne 24. prosince 2018 do úterý dne 1. ledna 2019.

Štědrovečerní bohoslužby se letos konají v těchto časech: v kostele sv. Václava v Deštné od 16.00 hodin, v kostele Nalezení sv. Kříže v Dubé od 20.30 hodin a v kostele sv. Havla v Tuhani od 22.00 hodin a již tradičně na nich proběhne žehnání Betlémského světla. Ve čtvrtek dne 27. prosince 2018 od 17.00 hodin se koná vánoční bohoslužba v kapli sv. Jana Nepomuckého na Dražejově.

Ve dnech 27. a 28. prosince 2018 bude ordinace MUDr. Klementa z důvodu čerpání dovolené uzavřená. V případě akutních problémů navštivte pohotovost v Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa.

Půlnoční ohňostroj v Dubé
Město Dubá a dubští hasiči všechny srdečně zvou na tradiční ohňostroj, který se odehraje v pondělí dne 31. prosince 2018 a letos to bude O PŮLNOCI (dle výsledku ankety) na autobusovém nádraží. Přijďte se spolu s námi rozloučit se starým rokem. Těšíme se na viděnou.

Výsledky vašeho hlasování v anketě:
Na www hlasovalo 155 účastníků pro půlnoční ohňostroj a 99 pro ohňostroj od 18.00 hodin.Na anketních lístcích, které se nám vrátily, bylo 36 hlasů pro půlnoc a 77 pro ohňostroj od 18.00 hodin. Po sečtení je to 191 hlasů pro půlnoční ohňostroj a 176 proti.
Děkujeme všem, kteří se ankety zúčastnili a pomohli nám tak s rozhodnutím, kdy ohňostroj uspořádat.

Klub malých Dubáčků, z.s. připravuje na pátek dne 11. ledna 2019 od 16.00 hodin výtvarnou dílnu – malování na textil. Potřebovat budete pouze vlastní vyprané tričko či tašku. Vstupné dobrovolné, platba za barvy 50 Kč/pomalovaný kus.

Vytvořeno: 5. 12. 2018
Poslední aktualizace: 6. 12. 2018 08:29