leták Města Dubá - nabídka pomoci seniorům, získání roušky pro seniora, používání a údržba roušek

Tentokrát Vám přinášíme důležité informace ohledně údržby látkových roušek a šátků k ochraně úst a nosu, povinnost nosit ochranu je nyní dle nařízení vlády na všech místech kromě bydliště. Pokud jste senior s trvalým pobytem v Dubé a roušku jste zatím nedostali, rádi Vám ji poskytneme.
Pokud potkáte seniora bez roušky, oslovte ho, většinou nosí roušku v kapse, možná potřebuje pomoci s uvázáním.
Pro osamocené seniory jsme schopni zajistit nákup, vyzvednout léky, přivézt oběd ze školní jídelny. Pokud potřebujete pomoci, ozvěte se ve všední dny dopoledne na telefonu 487 870 201.
Nově se vláda usnesla, že nakupovat v době od 7 do 9 hodin budou moci pouze osoby ve věku 65+, prosíme o dodržování tohoto usnesení.

leták Města Dubá
nabídka pomoci seniorům,
získání roušky pro seniora, používání a údržba roušek a další informace

zde ke stažení